Mediation en scheiden

Het einde van een huwelijk kan erg pijnlijk zijn. Een echtscheidingsprocedure kan dat verergeren. Kiezen voor Mediation of Overlegscheiden is een goed alternatief en voorkomt een bezoek aan de rechtbank. In beide gevallen wordt de scheiding in overleg geregeld, onder begeleiding van de mediator die tevens advocaat is, dan wel met ieder een eigen advocaat (overlegscheiden). In het laatste geval betreft het een advocaat mediator die daarnaast geschoold is in collaborative practice en lid van de VvCP. We begeleiden je bij het opstellen van een echtscheidingsconvenant, het pensioen, de alimentatie en de woning. Wij dienen de stukken in bij de rechtbank, je hoeft daar persoonlijk niet te verschijnen.

Persoonlijke geschillen worden sneller en vaak beter opgelost via mediation. Het scheelt tijd en kosten. Daarnaast ben je zelf direct betrokken bij het tot stand komen van de oplossing. Het leidt tot duurzame oplossingen waar je allebei achter staat en waar meer ruimte is voor persoonlijke wensen en belangen.

Delissen Martens heeft gespeciliaseerde mediators in huis. Onze mediators zijn aangesloten bij de Mediationfederatie Nederland (MfN) of de Vereniging Familierecht Advocaten en Scheidingsrechtmediators (vFAS). Daarnaast is er geruime ervaring met Mediation in zakelijke structuren, de onderneming of het familiebedrijf.

Vragen over dit rechtsgebied?
Neem contact op met Mariska Schreuders
Merienke (M.M.) Zwaan-Stroband
Vragen over dit rechtsgebied?
Neem contact op met Petra Beishuizen

Dit zeggen klanten over ons

score: 10

Very good advices and easy communication
Despite I am bot speaking dutch properly to explain my case, Ms. Kievit did understand the issue and helped with good advices, the whole case until settlement was professionally handled.

score: 9

Deskundig en doortastend
Ik ben erg fijn geholpen door de medewerkers van Delissen Martens. Zij hebben na een schets van mijn situatie mij deskundig bijgestaan in de stappen die moesten volgen om het geschil met mijn buren zo snel mogelijk op te lossen. Uiteindelijk is alles snel en naar tevredenheid opgelost.

Team mediation

Petra Beishuizen

Advocaat/mediator/partner

Actueel

Bij de tijd

- geen artikelen gevonden -