
Thijs (M.B.) van Munster
Advocaat
Thijs werkt sinds 2017 bij Delissen Martens.
Specialisme
Hij is gespecialiseerd in Verbintenissenrecht, Huur- en Vastgoedrecht, Bouwrecht, VvE-recht en Aansprakelijkheidsrecht. Als advocaat is hij een snelle schakelaar. “Ik kan daardoor snel het juridische probleem analyseren en tot een praktische oplossing komen.”
Zijn aanpak
Thijs is niet alleen juridisch sterk, maar ook sociaal. “Ik maak makkelijk contact met mensen. Dat zorgt ervoor dat ik een goede relatie met cliënten kan opbouwen en hun kan helpen met de problemen die ze hebben.”
Bereikbaarheid en eerlijkheid staan bij hem hoog in het vaandel. “Aan het begin geef ik meteen aan wat de cliënt kan verwachten en op welke manieren de zaak kan worden aangepakt. Daarnaast zorg ik ervoor dat mijn cliënten mij altijd kunnen bereiken als dat nodig is en dat ik hen zo spoedig mogelijk verder help.”
/ Specialisme
Bekijk het CV van Thijs
Opleiding
- Universiteit Leiden, 2012
- Grotius Onroerend Goed, 2022
Lidmaatschappen
- Vereniging Jonge Onroerend goed Juristen (VJOJ)
- Juristenvereniging Appartementsrecht
Talen
Nederlands, Engels
/ gerelateerd nieuws
Nieuwsbrief
Op de hoogte blijven? Wij sturen periodiek een gratis nieuwsbrief met actualiteiten op juridisch gebied. Door uw e-mailadres in te vullen geeft u toestemming voor het ontvangen van onze nieuwsbrief. Deze toestemming kunt u altijd intrekken, door op de unsubscribe link te klikken onderaan de e-mails die u van ons ontvangt. Lees ons Privacy Statement voor meer informatie over hoe wij omgaan met uw persoonsgegevens.